close
آخرین مطالب
 • تبلیغ شما در اینجا
 • طراحی سایت شخصی
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی سیستم وبلاگدهی
 • سیستم سایت ساز اسلام بلاگ
 • مگا برد - پلتفرم خرید اینترنتی قطعات موبایل مگابرد
 • تحلیل و نمودار سازی فرم های پلاگین گرویتی وردپرس
 • اولین تولید کننده پلاگین های مارکتینگ و سئو کاملا ایرانی
 • اولین پلاگین دیجیتال مارکتینگ وردپرسی
 • loading...
  YourAds Here YourAds Here

  طراحی سایت

  بازدید : 195
  شنبه 30 تير 1397 زمان : 11:05

  زمانی که بحث عملکرد و اجرای سئو و بهینه سازی سایت می شود، ساختار طراحی سایت بسیار اهمیت دارد، زیرا موتورهای جستجو روی تجربه کاربری بسیار تمرکز داشته و تاکید دارد و تجربه کاربری به طور مستقیم توسط ساختار طراحی وب سایت تاثیر می گیرد. در ادامه همراه با طراحی سایت باشید.

  اگر شما یک طراحی سایت سردرگم کننده با طرح بندی ناپسند و نامتناسبی داشته باشید، موتورهای جستجو نمی توانند روی آن به هیچ وجه حساب باز کنند. کاربران و ربات ها و سیستم های موجود در موتورهای جستجو اطلاعات را به سرعت می خواهند. آن ها نمی خواهند صبر کنند، آن ها همین حالا آن اطلاعات را می خواهند. برای ارائه هر آن چه که آن ها می خواهند، همه چیز باید به گونه ای بسیار عالی سازمان دهی شود.

  برای کمک به ساختار وب سایت تان و سپس پرورش و رشد استراتژی سئو و بهینه سازی سایت، در این مقاله توصیه هایی در ارتباط با این که چگونه می توانید به رتبه بندی های بالایی برای صفحات خود برسید که شما و تیم تان قطعا دوست خواهند داشت، موجود می باشد.

  روش کاربر محور را به کار بگیرید

  میزان کلیک در وب سایت بسیار اهمیت دارد، زیرا " هرچند نتایج جستجو مرتبط تر باشد، میزان کلیک نیز بیشتر می شود" و موتورهای جستجو مربوط ترین و متناسب ترین نتایج را بررسی می کنند، زیرا آن ها وب سایت هایی را می خواهند که بسیار با عبارت جستجوی کاربران مطابقت دارد. بسیار ساده است. اگر صفحات سایت شما با جستجوهای افراد هم خوانی داشته باشد، آن ها روی سایت تان کلیک می کنند. به این ترتیب است که میزان کلیک در سایت ها یک معیار بسیار مهم برای مرورگرها و موتورهای جستجوی مانند GOOGLE و BING محسوب می شود، زیرا نشانه ای از این است که آیا طراحی سایت شما کاربردی و مطابق با نیازهای کاربران می باشد یا خیر.

  مدت زمان ماندن در وب سایت نیز یک معیار دیگری از کاربردی و موثر بودن طراحی سایت ها است که مرورگرها و موتورهای جستجو در این زمینه از آن استفاده می نمایند. اگر کاربران روی صفحه شما کلیک کنند و در مدت زمان بسیار کوتاهی متوجه شوند که محتواهای موجود چیزی نیست که به دنبال آن می باشند، به سرعت یک چشم برهم زدنی و به سرعت برق از سایت خارج می گردند. به عبارت دیگر، زمان ماندگاری در سایت رتبه بندی ضعیف موتورهای جستجو را به همراه دارد.

  هدایت کردن مخاطبین بسیار زیاد به وب سایت تان برای دستیابی به رتبه بالای سئو و بهینه سازی سایت خوب، کافی نمی باشد. موتورهای جستجو می خواهند ببینند که کاربران هم چنان در صفحات سایت شما باقی می‌مانند یا خیر. طرح بندی، طراحی و محتوا همگی بخش‌های با اهمیتی از تیم شما می باشند که باید زمانی که طراحی سایت اصفهان خود را انجام می دهید، به آن ها فکر کنید. شما می توانید دقیقا همان اطلاعاتی که یک کاربر نیاز دارد را در سایت خود قرار دهید، اما اگر محتواها و اطلاعات مورد نیاز کاربران در پشت تب ها و برچسب های بسیار زیادی به گونه ناصحیح مخفی شده باشد، مطمئن باشید که کاربران هیچ‌ گاه نمی‌توانند به آن ها دست پیدا کنند.

  قرار دادن میزان کلیک در صفحات سایت و مدت زمان ماندگاری کاربران در موضوعات مورد بحث شما، تجارت تان را به طرز چشمگیری با افزایش سئو و بهینه سازی سایت مواجه می نماید. به هر صورت، اگر شما به دنبال آنالیزهای عمیق‌تر و دقیق‌تری از آنچه که صفحات آنالیزی GOOGLE و BING ارائه می کند می باشید، با یک موسسه بازاریابی دیجیتالی در این زمینه مشورت کنید تا ببینند مشکل در کجا قرار گرفته است. میزان کلیک در صفحات سایت و مدت زمان ماندگاری کاربران دو معیار مهمی است که تجربه کاربری را در سایت تان شکل می‌دهد.

  سازماندهی می تواند همه چیز را ساده سازد

  در طراحی سایت اصفهان سلسله مراتب یک وب سایت به چگونگی ساختار بندی آن مربوط می باشد. اگر سایت شما در جلب توجه کاربران و مخاطبین مشکل دارد، می تواند به چگونگی سازماندهی شدن آن ارتباط یابد. باید کاربران خود را با صفحات بسیار زیادی که مملو از اطلاعات فراوان می باشد، روبرو سازید. حتی اگر جزء به جزء وجودتان به شما بگویند که داشتن محتواهای اغراق آمیز در طولانی مدت می تواند نتایج عالی را به همراه داشته باشد، مطمئن باشید که این اتفاق هرگز نمی افتد. بلکه باعث می شود تا میزان سئو و بهینه سازی و رتبه بندی سایت تان ضعیف و ضعیف تر شود. دوباره به طراحی سایت خود رجوع کنید و سلسله مراتب موجود در آن را دوباره سازمان دهی نمایید.

  منو لطفاً!

  یکی از رایج ترین عواملی که در سازماندهی یک وب سایت نقش اساسی دارد، منو است که به شما صفحات جستجویابی اصلی را نشان می دهد. این مورد یکی از عوامل مهم برای ساختار طراحی سایت تان می باشد و یکی از اولین مواردی است که کاربران زمانی که وارد سایت می‌شوند، مشاهده خواهند کرد، زیرا به آن ها هر چیزی که می‌خواهند بدانند را نشان می دهد.

  NEIL PATEL، بنیان گذار KISSMETRICS، در این باره می نویسد: در حالی که منوهای کشویی و محو شونده ممکن است دارای زیبایی هایی باشد، اما آن ها واقعاً نمی ‌توانند مزیتی را به تنهایی برای شما فراهم کنند و زمانی که بحث سئو و بهینه سازی سایت می‌شود، این امر بیشتر حائز اهمیت می شود. او پیشنهاد می کند که " لینک های متنی در جای مناسب می تواند قدرتمندترین سئو و بهینه سازی سایت را به وجود بیاورد". فراموش نکنید که طراحی سایت شما می تواند هر دو مورد یعنی جستجویابی پیچیده و ساده را برای کاربران فراهم سازد.

  آب کم عمق به این معنا است که شما می توانید همه چیز را مشاهده نمایید.

  آب کم عمق بهترین مکان برای یاد دادن و آموزش شنا برای کودکان است. به طور مشابه، جستجوی های کم عمق نیز می توانند به کاربران شما کمک کنند تا به راحتی در سایت تان جستجو کنند، مخصوصا اگر از قبل با وب سایت شما آشنایی نداشته باشند

  جستجویابی کم عمق یک تاکتیک بسیار عالی برای استفاده در طراحی سایت ها می باشد، زیرا به این معنا است که کاربران مجبور نیستند بارها قبل از اینکه به اطلاعاتی که می خواهند دست یابند، کلیک کنند. اگر شما در وب سایت یک موسسه بازاریابی دیجیتالی به جستجو بپردازید، متوجه خواهید شد که جستجویابی آن ها کم عمق می باشد و در لایه‌های بسیار کمتری از سایت قرار دارند.

  چرا؟ زیرا موسسه های بازاریابی دیجیتالی می دانند باید چه کاری انجام دهند. به عنوان مثال اگر شما سوالاتی در ارتباط با اینکه این موسسه چه کارهایی می تواند انجام دهد داشته باشید، جستجو در سایت را شروع می‌کنید، روی صفحه " خدمات" کلیک می نمایید و سپس روی بخش " خدمات مربوط به سئو و بهینه سازی سایت" کلیک می کنید و در نهایت به نتیجه دلخواه خود در کمتر از ۳ بار کلیک دست می یابید.


  URL و جستجویابی

  هدف اصلی در اینجا وجود ساختار سایت و URL قدرتمند می‌باشد، زیرا این ساختار و URL قدرتمند می‌تواند رتبه‌بندی سئو و بهینه سازی سایت تان را بسیار افزایش دهد.

  نیاز به طراحی سایت دارید ؟ قبل از آن با شماره تلفن های بالای سایت تماس بگیرید و یا با مراجعه به صفحه تماس با ما شرکت درخواست مشاوره کنید . همچنین با رفتن به صفحه ثبت سفارش میتوانید سفارش خود را ثبت کرده تامشاورین سارین وب با شما تماس بگیرند . طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی سایت خود را با سارن وب تجربه کنید .

  لچنج ( Lechange ) دوربین مدار بسته Wi-Fi خود را به اسم Looc عرضه کرد !

  خرید دوربیم مداربسته

  لچنج ( Lechange ) برند معرفی شده توسط شرکت داهوا رسما از راه اندازی سری جدید محصولات دوربین مداربسته خود تحت عنوان Looc پرده برداری کرد. این سری از دوربین های بازدارنده از نوع بی سیم بوده و با استفاده از سنسور PIR و همچنین آژیر داخلی با قدرت صوتی ۱۱۰ دسی بل می توانند علاوه بر انجام وظیفه تصویر برداری به عنوان یک دزدگیر قدرتمند در فضاهای کوچک مانند خانه ، شرکت و مواردی شبیه به این نصب شده امنیت اعضا را تضمین کنند.

  سری دوربین مداربسته Looc علاوه بر قابلیت بازدارندگی با تصویر برداری به موقع از صحنه های حساس می تواند از بروز مشکلات امنیتی جلوگیری کند و به این وسیله کمک شایانی به افزایش ایمنی افراد و کسب و کارها داشته باشد. پشتیبانی از سنسور تشخیص افراد با حساسیت ۱۰ متر و آژیر قدرتمند باعث شده تا این دوربین بتواند هر گونه نفوذی را در هر شرایط نوری تشخیص داده و اطلاع رسانی نماید.

  رزولوشن دو مگا پیکسل در کنار پشتیبانی از فرمت فشرده سازی H.265 این دوربین را یک انتخاب بسیار مناسب برای پوشش نیازهای مشتریان کرده است. علاوه بر این میکروفن داخلی در کنار بلند گوی تعبیه شده بر روی این دوربین مداربسته قابلیت برقرار کردن ارتباط صوتی دو طرفه با کیفیت مطلوب را برای کاربران فراهم می کند. آنتن وایرلس این دوربین قادر است تصاویر را با کیفیت مناسب و به دور از هر گونه افت تصویری انتقال دهد. همچنین تصویر برداری با استفاده از LED های دید در شب ( IR ) به دوربین کمک می کند حتی در شب نیز تصاویر مناسبی را ارائه نماید.

  کاربران می توانند تصاویر دوربین مداربسته Looc را بر روی تلفن همراه خود مشاهده کنند و در صورت بروز هر مشکلی بصورت زنده محل تصویر برداری دوربین را تحت نظر داشته باشند. برای ضبط تصاویر این دوربین نیز دو سناریو وجود دارد ، کاربران می توانند تصاویر را بصورت مستقیم بر روی بستر ابر اطلاعاتی ( Cloud ) ضبط کنند یا تصاویر بر روی sd کارت تعبیه شده بر روی دوربین قابل ضبط می باشد. ( حداکثر حجم sd کارت معادل ۱۲۸ گیگا بایت می باشد ) ، شکل ظاهری زیبا در کنار وزن سبک این سری از دوربین های لچنج نیز از دیگر ویژگی های این سری از محصولات دوربین مدار بسته می باشد.

  گوشی های هوشمند را در کسب وکار وطراحی سایت از یاد نبرید

  طراحی سایت امروزی برای گوشی ها هوشمند به یک الزام تبدیل شده است . برای یک کسب وکار یکی از الزمات مهم ، داشتن وبسایت ریسپانسیو و واکنش گرا است . در ادامه همراه با طراحی سایت باشید.

  این موضوع به این معنا می باشد که شرکت ها بدون بهینه سازی وب سایت های شان برای گوشی ها همراه به طور اتوماتیک مضراتی را دریافت می نمایند، زیرا دنیای امروز دنیای رقابت ها می باشد. برای بیشتر تجارت های B2B و B2C، سئو و بهینه سازی وب سایت ها در گوشی های همراه دیگر یک گزینه اختیاری نمی باشد. متقاعد نشدید؟ به این موارد توجه کنید:
  استفاده از جستجوهای گوشی همراه در دو سال گذشته حدود 500 درصد افزایش داشته است

  - 82 درصد از خریداران گوشی همراه از جستجو استفاده می کنند تا بر تصمیمات خرید شان تاثیراتی بگذارد.
  - موبایل ها اخیرا دارای سهم 72 درصدی از بازار مربوطه شده اند که انتظار می رود در سال های آینده نیز افزایش یابد.
  - انتظار می رود که خرید کردن در گوشی های همراه، میزان تبلیغات، تجارت های الکترونیک و غیره در سال های آینده به 250 بیلیون دلار و حتی بیشتر نیز برسد.

  این اطلاعات پیامی را منتقل می سازد که گوشی همراه یک بخش بسیار مهم در استراتژی های بازاریابی دیجیتالی شده است و ظهور گوشی های همراه و جستجوهای موجود در آن یک موتور اعتبار سنجی برای سئو و بهینه سازی سایت شده است. و حالا بیشتر از گذشته، بسیار واجب و ضروری است که طراحی سایت شما ریسپانسیو بوده و در ابزارهای همراه مطابقت یابد و از این رو بتواند تجربه کاربری ساده و بی نظیری را در تمامی ابزارها به کاربران خود ارائه دارد.

  چگونه می توان به این امر دست یافت؟

  برای طراحی سایت اصفهان سئو و بهینه سازی سایت یک عملکرد پیچیده می باشد که نیاز به یادگیری و تجربه کسب کردن برای اجرای کامل آن می باشد و سئو و بهینه سازی در گوشی های همراه نیز به طور یکسان به این مورد نیاز دارد. شما می توانید در هر صورت با پیروی کردن از این توصیه ها و پیشنهادات ساده، دست به کار شوید:

  اطمینان حاصل کنید که صفحات ورودی وب سایت شما مطابق با نیازهای بازدیدکنندگان می باشد

  - زمان بارگیری هر صفحه نباید بیش از 3 ثانیه به طول بی انجامد.
  - تنها از محتواهایی استفاده کنید که در هر صفحه منطقی می باشد و برای کاربران درک آن آسان است.
  - از کلمات کلیدی به طور موثری در صفحه وب استفاده نمایید. کاربران گوشی همراه با استفاده از این کلمات کلیدی، اطلاعات مورد نیاز خود را می یابند.

  برای طراحی سایت اصفهان از پلاگین های رسانه اجتماعی در صفحات سایت استفاده کنید تا آن ها را در سیستم عامل های رسانه اجتماعی به اشتراک بگذارید.

  با به کار بستن این توصیه ها، شما می توانید از استراتژی های سئو و بهینه سازی گوشی همراه استفاده کنید که به این ترتیب قادر خواهید بود حضور دیجیتالی خود را ارتقاء دهید.

  در ارتباط با سئو و بهینه سازی در گوشی های همراه، موارد بسیاری وجود دارد. توصیه می شود به دنبال راهنمایی هایی در زمینه سئو و بهنیه سازی سایت و تیم بازاریابی دیجتالی باشید. اگر سوالاتی دارید و یا در ارتباط با به کارگیری فاکتورهای موجود در زمینه سئو و بهینه سازی در سایت های گوشی همراه شک و شبه دارید با ما تماس بگیرید و برای ما ایمیل بفرستید:

  عصر گوشی های همراه آغاز شده است و استراتژی های گوشی همراه باید در مرکز توجه بازاریابی شرکت ها قرار بگیرد. با داشتن آگاهی های بیشتر، استفاده از استراتژی ها و برنامه عملکرد های تجارت تان می توانید بسیار ارتقاء یافته و رشد نمایید و می توانید به نتایج بسیار عالی دست یابید.

  مديريت هوشمند پاركينگ و رشد فروش اين تجهيزات با افزايش وسايل نقليه
  نظرات این مطلب

  تعداد صفحات : -1

  درباره ما
  اطلاعات کاربری
  نام کاربری :
  رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 131
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 45
 • بازدید کننده امروز : 46
 • باردید دیروز : 17
 • بازدید کننده دیروز : 18
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 102
 • بازدید ماه : 241
 • بازدید سال : 8778
 • بازدید کلی : 33005
 • کدهای اختصاصی